3. Başlık

HAKKIMIZDA

Sitmaxx mobilya markası Avrupa’da edinilen 25 yıllık tasarım tecrübesinin Türkiye’ye getirilmesi ve çağdaş modern mobilya konseptinin doğması ile başlamıştır. Türkiye’de üretime başladığı günden beri, şıklık ve konforun birleştiği kaliteli üretim ve rekabetçi fiyat sloganıyla yolumuza her dönem üzerine koyarak devam ediyoruz. 

Sanat ve materyallerin birleşimini ortaya çıkaran kaliteli işçilik, göz alıcı şıklık ve fonksiyonelliği sayesinde müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutulmaktadır. 

Sitmaxx ailesini oluşturan çalışanlarımızla birlikte mobilya sektöründe fark yaratmak ve sürekli gelişim mottosuyla siz değerli müşterilerimize en iyi mobilya ve hizmetini vermek tek amacımızdır. 

Mobilya sektörünün lider firmaları ile ortak üretimlerimiz olmuştur. Bu Sitmaxx’ın üretim sektöründe de tanınmasını sağlamıştır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri memnuniyeti bizim için vazgeçilmez en önemli bir unsur olduğundan, ürünlerimizin şık ve rahat uzun ömürlü kullanımına odaklanmaktayız. Büyük bir titizlikle seçtiğimiz gerek ahşap aksam gerekse sünger ve kaplama kumaş ve derilerin kaliteli el emeği ile birleştirerek dayanıklı ve kaliteli ürünler meydana getirmekteyiz. 

ÇEVRE BİLİNCİ

Gerek küresel ısınma gerekse dünya çapında yaşanan salgın hastalıklar çevre faktörünün asla ihmal edilmemesi gerektiğini bir kere daha gözler önüne sermiştir. Bu bilinçle, Sitmaxx günümüz ve gelecek nesillere karşı sorumluluk almakta tereddüt etmemektedir. Sitmaxx ISO 9001-2008-İSG 18001 ve Çevre 14001 standartları ile güncel iyileştirmeleri takip edip yasal düzenlemeleri yerine getirmeyi taahhüt etmektedir. 

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşterilerimizin ürünlerimizi sevdikleri ile birlikte kullanacaklarını bildiğimiz için, onların memnuniyeti bizler için her şeyden daha önemlidir. Ziyaret esnasında yaratılan dostluğun uzun yıllara yayıldığını görmek ve yeni ziyaretçilerimizin mevcut müşterilerimizin referansı ile bizlere gelmesi kaliteli ürünlerimize olan güvenin bir simgesidir. 

İNSAN KAYNAKLARI

İşinde mutlu personelin kaliteli ürünler ürettiği bilinciyle, çalışanlarımızı geniş ailemizin üyeleri olarak görmekteyiz. Dünyada yaşanan teknolojik yenilik ve sürekli değişim neticesinde, personelimizin eğitimine önem vermekte ve kurum içi eğitim politikalarımız kararlılıkla yürütmekteyiz. 

SITMAXX AVRUPA’DA

Hollanda’da irtibat noktamız sayesinde Avrupa’ya açılımımız gerçekleşmektedir. Bu olanak bizlere Avrupa’daki müşterilerimize daha kolay hizmet vermemizi ve ürün tasarımında onların zevk ve tercihlerine daha uygun kaliteli ürünler sunmamızı sağlamaktadır. 

NEDEN SITMAXX

Modernliğin şık tasarımlarla birleştiği üstün kalite ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize makul fiyattan sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Sitmaxx sizlere ev ve işyerlerinizde rahat ve keyif sunarken günlük hayatın stres ve telaşında bir nebze olsun uzaklaşabilmenize olanak tanır. Tasarım harikası mobilyalarımızın şıklığı sizlere ayrı bir konfor zevki yaşatacaktır. 
 

Hakkımızda